Меню

Діяльність ради

14 лютого відбулась щотижнева нарада в селищного голови.

14 лютого відбулась щотижнева нарада в селищного голови Манолія Піцуряка з керівниками управлінь, відділів та комунальних підприємств.

На нараді був підведений підсумок роботи ради за попередній місяць та обговорені плани роботи на поточний місяць, а також актуальні питання життя громади, які стосуються медицини, земельних відносин, економіки, освіти, культури, фінансової та інших сфер.

Про ситуацією з захворюваністю на Covid -19 та про стан виплати зарплати медичним працівникам проінформував генеральний директор КНП «Солотвинська лікарня» Василь Іванцюк.

За даними начальника освіти, молоді та спорту Оксани Іванус, всі заклади освіти працюють в очному режимі. Вакцинованість освітян складає 100%.

Про тематичний захід з відзначення 33-ї річниці виведення військ а Афганістану, який пройде в базовому Будинку культури 14 лютого о 12.00 год доповіла начальник відділу культури, туризму національностей та релігій Ірина Суслик.

В ході наради селищним головою надано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів в межах їх повноважень.

phone-handsetmagnifiercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram