Меню

Діяльність ради

Голова Солотвинської територіальної громади Манолій Піцуряк провів щотижневу робочу нараду

Солотвинська селищна рада Івано-Франківського району Івано-Франківської області

26 вересня 2022

Сьогодні, 26 вересня, голова Солотвинської територіальної громади Манолій Піцуряк провів робочу нараду з начальниками відділів та керівниками структурних підрозділів селищної ради за участю заступників селищного голови, секретаря та керуючого справами виконавчого комітету селищної ради.

Основна увага була приділена питанням, що стосуються опалювального сезону, готовність закладів  освіти та комунальних підприємств до осінньо-зимового періоду .

Крім того, було розглянуто ряд важливих питань зокрема щодо виконання  завершальних ремонтних робіт в поштовому  відділення  та приміщенні для ЦНАП, ремонту опалювальної системи селищної ради, про хід підготовки до відкриття поліцейської станції, організаційні питання щодо відкриття місцевої пожежної команди в с. Маркова,  фінансові питання та інші.

За результатами наради були надані доручення відповідальним посадовим особам для відпрацювання в межах своїх повноважень.

phone-handsetmagnifiercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram