Діяльність ради

Звернення

УКРАЇНА СОЛОТВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА Івано-Фанківського району Івано-Франківської області 77753, смт.Солотвин, вулиця Чорновола,7,Код 04357041 тел. 4-13-38, solsel@i.ua

Кабінету Міністрів України 

 

                                                            01008, м.Київ, вул.Грушевського,12/2

                                                            п.Денису Шмигалю

 

                                                        Голові підкомітету з питань банківської   

                                                       діяльності,    монетарної стабільності, взає-

                                                       модії з Національним банком України та

                                                     захисту прав споживачів фінансових послуг

                                                     01008, м.Київ, вул.Грушевського, 5

          п.Андрію Іванчуку

 

                                                      АК КБ «ПриватБанк»

                                                      01001, м.Київ, вул.Грушевського, 1Д

                                                       п.ГанніСамаріній

 

 

 

Звернення

На виконання ст.43 Закону « Про місцеве самоврядування в Україні» та враховуючи численні звернення громадян щодо закриття відділення ПриватБанку в смт.Солотвин депутати Солотвинської селищної ради та виконавчий комітет селищної ради вирішили звернутися до  Кабінету Міністрів України, голови підкомітету з питань банківської діяльності, монетарної стабільності, взаємодії з Національним банком України та захисту прав споживачів фінансових послуг, а також до правління АТ КБ "ПриватБанк".

З червня 2007 року в смт Солотвин розміщувалося та працювало відділення АТ КБ « ПриватБанку».Дане відділення було закрито 31 липня 2020 року.

Враховуючи, що після виборів 25 жовтня 2020 року смт Солотвин став центром територіальної громади відповідно до Закону « Про місцеве самоврядування в Україні» з чисельністю населення понад 26 тисяч, відділення ПриватБанку є вкрай необхідним.Солотвинська громада включає в себе такі бюджетні установи, як Солотвинська лікарня, відділ освіти, спорту та молоді, фінансове управління, Солотвинський ЖКГ, відділ культури та інші. На даний час зарплатні картки даних установ обслуговуються в АТ КБ «ПриватБанк».Це є клієнти ПриватБанку, які напротязі багаторічної роботи відділення отримували зарплату , пенсію, соціальну допомогу, оформляли депозити, кредити, здійснювали платежі. Для подальшої співпраці з АТ КБ « ПриватБанк» просимо посприяти у відновленні роботи відділення, так як найблище відділення знаходиться на території іншої громади і на відстані 47 км до найвіддаленішого населеного пункту.

Оскільки, АТ КБ « ПриватБанк» відноситься до категорії найбільш системних банків України, таке закриття відділень наносить значної шкоди мешканцям .

На сьогоднішній день на території Солотвинської громади немає жодного обслуговуючого банку.

Тож вважаємо, що АТ КБ « ПриватБанк», окрім природньої для такої установи функції отримання прибутку, має ще нести соціальну місію, а саме знайти спосіб забезпечити людей якісними та зручними банківськими послугами.

Тому, звертаємося до Вас з проханням вжити відповідних заходів щодо відкриття відділення ПриватБанку на території Солотвинської громади.

Селищний голова
Манолій Піцуряк
© Copyright 2021 -Солотвинська селищна рада - Всі права захищені
phone-handsetcrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram