Діяльність ради

Звернення

УКРАЇНА СОЛОТВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА Івано-Фанківського району Івано-Франківської області восьме демократичного скликання четверта сесія

 Кабінету Міністрів України

                                                   01008, м.Київ, вул.Грушевського,12/2

п.Денису Шмигалю

Голові підкомітету з питань банківської   

діяльності, монетарної стабільності, взає-

модії з Національним банком України та

                                                     захисту прав споживачів фінансових послуг

                                                     01008, м.Київ, вул.Грушевського, 5

п.Андрію Іванчуку

 

ПАТ»Ощадбанк»

01001, м.Київ, вул.Госпітальна,12г

п.Сергію Наумову

Звернення

На виконання ст.43 Закону « Про місцеве самоврядування в Україні» та враховуючи численні звернення громадян щодо закриття відділення Ощадбанку в смт.Солотвин депутати Солотвинської селищної ради та виконавчий комітет селищної ради вирішили звернутися до Кабінету Міністрів України, голови підкомітету з питань банківської  діяльності,    монетарної стабільності, взаємодії з Національним банком України та захисту прав споживачів фінансових послуг, а також до правління ПАТ "Ощадбанк".

Протягом довгого часу на території смт. Солотвин працювало відділення ощадбанку. Дане відділення обслуговувало велику кількість зарплатних, пенсійних та соціальних карт. Також залучалися депозити населення, проводилися платежі.

Враховуючи, що після виборів 25 жовтня 2020 року смт Солотвин став центром територіальної громади відповідно до Закону «Про місцеве самоврядування в Україні» з чисельністю населення понад 26 тисяч, відділення ощадбанку є вкрай необхідним.

Оскільки, ПАТ « Ощадбанк» відноситься до категорії найбільш системних банків України, таке закриття відділень наносить значної шкоди мешканцям .

На даний час на території Солотвинської громади немає жодного обслуговуючого банку.

Тож вважаємо, що ПАТ  « Ощадбанк», окрім природньої для такої установи функції отримання прибутку, має ще нести соціальну місію, а саме знайти спосіб забезпечити людей якісними та зручними банківськими послугами.

Тому, звертаємося до Вас з проханням вжити відповідних заходів щодо відкриття відділення Ощадбанку на території Солотвинської громади.

Селищний голова
Манолій Піцуряк
© Copyright 2021 -Солотвинська селищна рада - Всі права захищені
phone-handsetcrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram