Діяльність ради

Проєкт Рішення

УКРАЇНА СОЛОТВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА Івано-Фанківського району Івано-Франківської області восьме демократичного скликання четверта сесія

Проект Рішення
18 лютого 2021р.
Про затвердження Програми з організації та проведення громадських та інших робіт тимчасового характеру на 2021-2025 роки

Відповідно Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

вирішила:

 1. Затвердити Програму з організації та проведення  громадських та інших робіт тимчасового характеру на 2021-2025 роки (додається).

2. Затвердити види робіт, які можуть застосовуватися під час організації громадських та інших робіт тимчасового характеру (додається).

3. Встановити що фінансування заходів Програми здійснюється за рахунок коштів місцевого бюджету, коштів роботодавців та інших, не заборонених чинним законодавством джерел, виходячи з можливостей дохідної частини місцевого бюджету.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування фінансів, бюджету, інвестицій та міжнародного співробітництва, соціально-економічного розвитку.

 ЗАТВЕРДЖЕНО

рішенням селищної ради

від          2021  р. №

 

Паспорт

Програми з організації та проведення  громадських робіт у  Солотвинській селищній раді на 2021-2025 роки

 1. Ініціатор розроблення програми – виконком Солотвинської селищної ради.

 

 1. 2. Розробник програми - виконком Солотвинської селищної ради.

 

 1. Термін реалізації програми: 2021-2025 роки.

 

 1. Етапи фінансування програми : 2021-2025 роки.

 

 1. Прогнозні обсяги та джерела фінансування : в межах кошторисних призначень та коштів роботодавців..

 

 1. Очікувані результати виконання програми: сприяння тимчасовій зайнятості населення громади, невідкладних питань організаційно-правового та інформаційного забезпечення, матеріального, соціально-побутового, культурного обслуговування жителів Солотвинської селищної ради.

 

 1. Термін проведення звітності: щорічно.

 

ПРОГРАМА
з організації та проведення  громадських та інших робіт тимчасового характеру у Солотвинській селищній раді на 2021-2025 роки

 

І. Загальні положення Програми

Програма з організації та проведення  громадських та інших робіт тимчасового характеру у Солотвинській селищній раді на 2021-2025 роки розроблена відповідно до Законів України “Про зайнятість населення”, “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття” та Порядку організації громадських та інших робіт тимчасового характеру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.03.2013  № 175.

ІІ. Мета програми

Мета Програми – подальше вирішення невідкладних питань організаційно-правового та інформаційного забезпечення, матеріального, соціально-побутового, культурного обслуговування жителів Солотвинської селищної ради.

Громадські та інші роботи тимчасового характеру є видом суспільно корисних оплачуваних робіт в інтересах територіальної громади та роботодавців, які організовуються для додаткового стимулювання мотивації до праці, матеріальної підтримки  безробітних та інших категорій осіб і виконуються ними на добровільних засадах.

Громадські роботи, що відповідають потребам територіальної громади, організовуються місцевими виконавчим комітетом селищної ради  за участю  центру зайнятості, на договірних засадах.

Роботи тимчасового характеру , що відповідають потребам роботодавців територіальної громади, організовуються роботодавцями за участю центру зайнятості, на договірних засадах.

III. Види громадських робіт

Види громадських робіт визначаються селищною радою та роботодавцями   за такими критеріями:

1) мають тимчасовий характер і для їх організації не можуть бути використані постійні робочі місця та вакансії;

2) можуть виконуватися на умовах неповного робочого дня;

3) мають економічну, соціальну та екологічну користь для громади та роботодавців;

4) надають можливість тимчасового працевлаштування безробітних на роботи, що не потребують додаткової спеціальної, освітньої та кваліфікаційної підготовки.

ІV. Фінансування Програми

Фінансування Програми здійснюється за рахунок:

- коштів місцевого бюджету, роботодавців та інших не заборонених законодавством джерел.

- фінансування організації громадських робіт, до яких залучаються зареєстровані безробітні та/або працівники, які втратили частину заробітної плати, здійснюється за рахунок коштів місцевого бюджету та/або коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття .

 

V. Заходи щодо виконання Програми

 1. Визначити підприємства, організації та установи комунальної власності, де можливо організувати проведення громадських та інших робіт тимчасового характеру.

Виконавчий комітет селищної ради ,
роботодавці

2.Визначити обсяги робіт на об’єктах комунальної власності, розташованих на території  громади

Виконавчий комітет селищної  ради.

3. Забезпечити, при необхідності, перевезення безробітних до місця проведення робіт автотранспортом.

Виконавчий комітет селищної  ради

4.Організувати висвітлення позитивного досвіду щодо організації громадських робіт на офіційному сайті  Солотвинської селищної ради.

Виконавчий комітет селищної  ради

 

                                                                                              ЗАТВЕРДЖЕНО

рішенням селищної ради

від          2021  р. №

 

Перелік видів громадських робіт,  які будуть проводитися  у 2021 – 2025 роках.

 1. Упорядження меморіалів, пам'ятників, територій навколо них, історико-культурних заповідників, братських могил та інших місць поховання загиблих захисників України.
 2. Утримання у належному стані цвинтарів.
 3. Благоустрій та озеленення територій населених пунктів, об’єктів соціальної сфери, зон відпочинку і туризму, ліквідація стихійних сміттєзвалищ та снігових заметів.
 4. Заліснення земель.
 5. Прибирання та утримання в належному стані придорожніх смуг, вирубка чагарників уздовж доріг, очистка канав.
 6. Підсобні роботи по будівництву або ремонту об’єктів соціальної сфери: шкіл, дитячих дошкільних закладів, спортивних майданчиків, закладів культури і охорони здоров’я, будинків інтернатів (пансіонатів) для громадян похилого віку та інших об’єктів соціальної сфери.
 7. Підсобні роботи в сільській місцевості по благоустрою прибудинкових територій, по ремонту приватних житлових будинків учасників АТО, сім’ям загиблих учасників АТО, одиноких осіб з числа ветеранів війни та людям з інвалідністю, що проводяться за рішенням органів місцевого самоврядування.
 8. Догляд за особами похилого віку та інвалідами, дітьми сиротами, за хворими у закладах охорони здоров’я, а також за договорами з благодійними фондами та громадськими організаціями.
 9. Підсобні роботи по будівництву, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг.
 10. Підсобні роботи у будинках інтернатів для інвалідів та престарілих.
 11. Впорядкування територій населених пунктів з метою ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, визнаних рішенням органів місцевого самоврядування.
 12. Роботи в архівах з документацією
 13. Супровід, догляд, обслуговування, соціально-медичного патронажу осіб з інвалідністю, інвалідністю по зору або тимчасово непрацездатних.
 14. Відбудова історико-архітектурних пам’яток, музеїв, заповідників.
 15. Участь у виборах.
 16. Екологічний захист навколишнього середовища.
 17. Робота з документацією з інформування населення про порядок отримання    житлових субсидій, участь у соціологічних опитуваннях, статистичних обстеженнях, тимчасових масових соціальних дослідженнях та анкетуваннях населення.
 18. Виконання певних видів робіт при опрацювання документів, отриманих від жителів району для призначення житлових субсидій на відшкодування житлово-комунальних послуг в органах соціального захисту населення.
 19. Сільськогосподарські та лісогосподарські роботи.
 20. Тимчасові роботи на підприємствах, в організаціях, у фізичних осіб-підприємців (у зв’язку з виробничою необхідністю) за рахунок коштів роботодавців.
 21. Інші загальнодоступні види трудової діяльності, які відповідають потребам громади, сприяють її соціальному розвитку та не пов’язані з ризиком для життя.

 

 

 

Селищний голова
Манолій Піцуряк
© Copyright 2021 -Солотвинська селищна рада - Всі права захищені
phone-handsetcrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram