Діяльність ради

ПРОТОКОЛ № 4 засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Солотвинської селищної ради

ПРОТОКОЛ № 4

засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Солотвинської селищної ради

_________________________від 25 лютого 2021року_____________________

Головував:  заступник селищного голови Юрій Іванишин

Присутні:   Члени комісії, запрошені (за окремим списком).

 

Слухали: I. Про запровадження додаткових обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 (Іванишин Ю. Я., Волочій М. С. Сенич М. Я., Суслик І. Ф., Мартинюк Н. М., Купчак Л. Д., Іванцюк В. О.)

За результатами доповідей і обговорень, комісія вирішила:

 

 1. Взяти до відома, що карантин на території України продовжено до 30 квітня 2021 року та встановлено з 00.00 год 26 лютого 2021 року червоний рівень епідемічної небезпеки поширення COVID на території області.

Крім того взяти до уваги рішення Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій щодо запровадження карантинних та контрольних заходів в області, що продовжують діяти.

 

 1. Призупинити:

Регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів на приміських та міжміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі громади, крім перевезення:

 • Легковими автомобілями, кількість пасажирів, включаючи водія, в яких не більше п’яти осіб без урахування осіб віком до 14 років;
 • Службовими та/або орендованими автомобільними транспортними засобами підприємств, закладів та установ за умови забезпечення водіїв та пасажирів під час таких перевезень засобами індивідуального захисту в межах кількості місць для сидіння і виключно за маршрутами руху, про які проінформовано не менше, ніж за два дні органи Національної поліції.

 

Термін: з 01 березня 2021 року

 

 

 1. Начальнику відділу освіти, молоді та спорту О. Іванус:

3.1. Призупинити навчальний процес в дошкільних навчальних закладах.

3.2. Організацію освітнього процесу у закладах загальної середньої, позашкільної  освіти проводити з використанням технологій дистанційного навчання.

Термін: з 01 березня 2021 року                                                                                                         

 

 1. Рекомендувати керівникам підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності:

4.1. На період дії карантину застосування за можливості гнучкого режиму робочого часу, який, зокрема, передбачає різний час початку і закінчення роботи для різних категорій працівників, позмінну роботу працівників, а за технічної можливості – також роботу в режимі реального часу через Інтернет із збереженням заробітної плати, дистанційну (надомну) роботу.

Термін: з 01 березня 2021 року                                                                                                        

 

 1. Відділ комунальної власності, містобудування та архітектури, житлово-комунального господарства (М. Волочій) спільно з відділом освіти, молоді та спорту (О. Іванус) організувати перевезення працівників, що забезпечують життєдіяльність громади, з роботи і на роботу із залученням для цієї мети шкільних автобусів.

5.1. Визначити маршрути руху та час руху автобусів, а також місця зупинок.

5.2. Проінформувати в установлені терміни районне відділення Національної поліції України щодо організації перевезення працівників.

5.3. Забезпечити інформування керівників підприємств, установ, організацій, що забезпечують життєдіяльність громади, про організацію перевезення працівників.

 

 1. Фінансовому управлінню (О. Медвідь) головному бухгалтеру селищної ради (Н. Бітківська)

6.1. Виділити з резервного фонду бюджету громади кошти в сумі 26600 грн. для придбання паливно-мастильних матеріалів для організації перевезення працівників.

6.2. В найкоротші терміни забезпечити придбання дизельного палива.

 

6.3. Відділу  комунальної власності, містобудування та архітектури, житлово-комунального господарства (М. Волочій) спільно з Солотвинським ЖКГ (Р. Мартинюк):

6.4. Вжити додаткових заходів щодо дотримання карантинних вимог на Солотвинському ринку та посилити роботу по ліквідації стихійної торгівлі в селищі Солотвин.

6.5. Довести до відома підприємців, що здійснюють торгівлю на ринку про заборону торгівлі промисловою групою товарів

Термін: з 26 лютого 2021 року                                                                                                         

 

 

 1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника селищного голови Юрія Іванишина.

 

Слухали: ІI. Про ліквідацію надзвичайної ситуації в Солотвинській лікарні, пов’язаної з виходом з ладу опалювального котла та забезпечення діяльності КНП «Солотвинська лікарня» (Іванишин Ю. Я., Волочій М. С. Сенич М. Я., Суслик І. Ф., Мартинюк Н. М., Купчак Л. Д., Іванцюк В. О.).

 

 1. Враховуючи те, що в Солотвинській лікарні вийшов з ладу опалювальний котел, що може призвести до виникнення надзвичайної ситуації, пов’язаної із зривом опалювального періоду в умовах пандемії COVID-19, враховуючи, що Солотвинська лікарня визначена, як спеціалізована по лікування хворих на коронавірусну інфекцію комісія вирішила:

 

 1. Дати дозвіл КНП «Солотвинська лікарня» на негайну заміну газового котла.
 2. Фінансовому управлінню селищної ради виділити кошти на заміну котла.

 

Слухали: ІІI. Про випадки створення перешкод лікарям КНП «Солотвинська лікарня»  у виконанні їх професійних обов'язків (Іванцюк В. О.). 

 1. Враховуючи те, що за період функціонування лікарні як спеціалізованої по лікування хворих на коронавірусну інфекцію були неодноразові випадки неадекватної поведінки посторонніх осіб, що перешкоджало професійній діяльності персоналу КНП "Солотвинська лікарня" комісія вирішила:

 

 1. Фінансовому управлінню селищної ради виділити коштів на забезпечення охорони КНП «Солотвинська лікарня».

 

Термін: протягом березня 2021 року

 

Слухали: ІV. Про інформування керівництва підприємства "Промприлад" щодо демонтажу аварійної будівлі по вул. Шевченка (Іванишин Ю. Я.). 

 1. Враховуючи аварійний стан будівлі підприємства "Промприлад" по вул. Шевченка смт. Солотвин, що становить загрозу життю і здоров'ю громадян комісія вирішила:

 

 1. Звернутись до керівництва підприємства "Промприлад" щодо вжиття всіх необхідних заходів необхідних для ліквідації загрози життю і здоров'ю населення. шляхом демонтажу приміщення або приведення його в належний технічний стан.

 

 

 

 

Заступник селищного голови
Юрій Іванишин
© Copyright 2021 -Солотвинська селищна рада - Всі права захищені
phone-handsetcrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram