Меню

Діяльність ради

Рішення Про звернення виконкому Солотвинської селищної ради  щодо небезпеки та шкідливості спалювання сухої трави, стерні, пасовищ, лук, інших ділянок з природною рослинністю або її залишками.

Солотвинськаселищна рада

Виконавчий комітет

Івано-Франківського району,Івано-Франківськоїобласті

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 11 березня 2021 року № __

 

 

Про звернення виконкому Солотвинської селищної ради

 щодо небезпеки та шкідливості спалювання сухої трави,

стерні, пасовищ, лук, інших ділянок з природною рослинністю

або її залишками.

Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”

 

ВИКОНКОМ СЕЛИЩНОЇ РАДИ  ВИРІШИВ:

 

  1. Схвалити звернення виконкому Солотвинської селищної ради до краян, посадових осіб місцевого самоврядування, про небезпеку та шкідливість спалювання сухої трави, стерні, пасовищ, лук, інших ділянок з природною рослинністю або її залишками (додається).
  2. Рішення надіслати старостам населених пунктів Солотвинської селищної ради.
  3. Звернення розмістити на інтернет - сторінці Солотвинської селищної ради Контроль за виконанням рішення покласти на заступника селищного голови Іванишин Ю.Я.

 

 

Селищний голова                                                                      Манолій  Піцуряк

 

Додаток
до рішення  виконкому № --- від 11.03.2021 р.

 

      Жителям  населених пунктів

Солотвинської селищної ради

Посадовим особам місцевого самоврядування

Відділу культури, освіти, молоді та спорту

 

ЗВЕРНЕННЯ ДО ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ!

          Благоустрій – це візитна картка кожного населеного пункту. Стан освітлення,  озеленення та чистота села – оцінка діяльності як місцевої влади, так і громадськості. Це - показник рівня участі  громади у вирішенні проблем та перспектив розвитку сфери благоустрою та комунального обслуговування населених пунктів нашої громади.

         Статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення за порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів передбачена адміністративна відповідальність, яка тягне за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340-1360 грн.) і на посадових осіб, громадян - суб'єктів підприємницької діяльності - від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850-1700 грн.). Відповідно до ст. 255 Кодексу, протоколи про порушення мають право складати уповноважені особи виконавчого комітету та органи внутрішніх справ. Слід зазначити, що Кодексом України про адміністративні правопорушення відмінено такий вид відповідальності, як попередження.

Порушеннями правил благоустрою вважаються: неналежний санітарний стан територій; влаштування звалищ побутового та будівельного сміття на  прилеглій та дворовій території (до уваги – особливо в районі приватного сектора); стоянка транспортних засобів на газонах; самовільне розміщення на спорудах, стовпах, опорах та інших не відведених для цього місцях оголошень, плакатів, об’яв; відсутність відповідного дозволу на розміщення реклами; несвоєчасне косіння об`єктів рослинного карантину, забур’яненість; відсутність договорів на вивезення сміття або сплати за надані послуги; виконання робіт з порушенням вимог благоустрою населених пунктів Солотвинської селищної ради  без затверджених проектів на виконання земельних, чи інших робіт та відповідного ордеру, виданого Солотвинської селищної ради.

Просимо Вас, шановні громадяни, керівники підприємств, установ та організацій об’єднаної територіальної громади по новому поглянути на питання благоустрою тих територій, за які Ви несете відповідальність і дотримуватись Правил благоустрою території Солотвинської селищної ради об’єднаної територіальної громади для  забезпечення чистоти і порядку, дотримання тиші в громадських місцях на території сіл нашої громади.

 

Виконавчий комітет

 

phone-handsetmagnifiercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram