Меню

Діяльність ради

Селищний голова провів апаратну нараду з начальниками структурних підрозділів та комунальних підприємств селищної ради за участю заступників селищного голови.

Солотвинська селищна рада Івано-Франківського району Івано-Франківської області

30 січня 2023

30 січня 2023 року Солотвинський селищний голова Манолій Піцуряк провів апаратну нараду з начальниками структурних підрозділів та комунальних підприємств селищної ради за участю заступників селищного голови.

У ході апаратної наради були обговорені нагальні та поточні питання життєдіяльності Солотвинської громади, зокрема: про позачергове засідання виконавчого комітету, про стан  ремонтних робіт у приміщення ЦНАП, щодо функціонування пунктів незламності на території громади, підготовка до другого пленарного засідання сесії селищної ради, стан ремонтних робіт у приміщенні поліцейської станції.

Також на нараді головний спеціаліст відділу комунальної власності, містобудування та архітектури, житлово-комунального господарства Мар’яна Прокопишин доповіла про споживання енергоносіїв закладами комунальної власності та  зробила порівняльний аналіз за минулий рік.

На  нараді були обговорені й  інші важливі питання зі сфери культури та фінансів.

По закінченню апаратної наради  селищний голова надав ряд доручень відповідальним особам, щодо виконання даних питань.

 

 

 

phone-handsetmagnifiercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram