Меню

Діяльність ради

Селищний голова провів нараду з начальниками відділів, управлінь та комунальних підприємств

Солотвинська селищна рада Івано-Франківського району Івано-Франківської області

04 лютого 2022 року

4 лютого відбулася планова нарада в селищного голови Манолія Піцуряка з начальниками структурних підрозділів, управлінь, відділів, начальниками комунальних підприємств.

На порядку денному розглядалися питання:

  1. Аналіз використання електроенергії, газу та дров структурними підрозділами селищної ради та комунальними підприємствам.

З даного питання виступили начальник відділу освіти, молоді та спорту Оксана Іванус, начальник відділу культури, туризму, національностей та релігій Ірина Суслик, головний бухгалтер селищної ради Надія Бітківська та  заступник генерального директора з економічних питань Ольга Іванків. Проаналізовано використання електроенергії, газу та дров за теперішній період у порівнянні з попередніми періодами.

 

За результатами доповідей вирішили щомісячно проводити звіт по використанню електроенергії, газу та дров установами. Щоденно здійснювати контроль. Виконавці – начальник структурних підрозділів , відділів, управлінь та комунальних господарств.

  1. Про освоєння коштів з обласного бюджету доповідав заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Юрій Іванишин.

 

  1. Аналіз сільськогосподарських земель , переданих з Держгеокадастру в комунальну власність.

З доповідю виступила начальник відділу земельних ресурсів та екології Люба Лесюк, яка детально проаналізувала землі в розрізі кожного населеного пункту.

 

За результатами доповіді вирішили обстежити землі громади для можливості виставлення земель на аукціон для надання в оренду для розвитку бізнесу.

 

  1. Аналіз дохідної частини селищного бюджету.

Провів аналіз головний спеціаліст відділу доходів фінансового управління селищної ради Андрій Тимків. За результатами доповіді селищним головою дано доручення провести аналіз доходу в розрізі кожного населеного пункту громади.

Також, додаткова було дано доручення по обстеженню кожного закладу освіти громади, сільський клуб в с.Кричка, Богрівської гімназії. Комунальному підприємству « Солотвинський ЖКГ» Руслані Мартинюк провести обстеження вуличного освітлення громади.

phone-handsetmagnifiercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram