Меню

Діяльність ради

Відбулася нарада в селищного голови

1червня 2021 року під керівництвом селищного голови відбулася щотижнева нарада за участю заступників селищного голови, керучої справами виконавчого комітету, керівників структурних підрозділів та комунальних закладів селищної ради.

На нараді заслухали інформацію начальника відділу освіти Оксани Іванус щодо проведення конкурсів на посади директорів закладів загальної середньої освіти, функціонування дитячих садків в літній період та підготовки до опалювального сезону.

Про стан справ в КНП «Солотвинська лікарня» доповідав в.о. генерального директора Василь Іванцюк, який проінформував про роботу недавно відкритого паліативного відділення, про придбання рентген апарату та інше.

Про план заходів по відзначенню державних свят, які відбудуться в червні в громаді інформувала начальник відділу культури, туризму, національностей та релігій Ірина Суслик.

Аналізували перше пленарне засідання 7 сесії селищної ради та підготовка до другого засідання, підготовка проєктів рішень.

Також розглянуто інші важливі для життєдіяльності Солотвинської селищної ради питання та пропозиції.

За результатами наради селищним головою дано відповідні доручення.

 

 

 

phone-handsetmagnifiercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram