Меню

Регуляторна діяльність

Оголошення про оприлюднення проекту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Солотвинської територіальної громади на 2022 рік».

Відповідно до ст. 9.ст 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»  Солотвинська селищна рада повідомляє про оприлюднення  проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу проекту рішення  Солотвинської селищної   ради « Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Солотвинської громади на 2022 рік».

З проектом регуляторного акту можна ознайомитися на офіційному сайті Солотвинської селищної ради https://solotvyn.if.ua,  в розділі регуляторна політика.

Даний проект рішення розроблений  відповідно до Закону України ««Про місцеве самоврядування в Україні», Податкового кодексу та з метою законодавчого врегулювання справляння орендної плати  та збільшення надходження коштів до бюджету.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу.

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі за адресою:

77753 Івано-Франківська область Івано-Франківський район смт.Солотвин, вул.Чорновола,7

на електронну адресу: solsel@i.ua

 

 

 

Селищний голова                                               Манолій Піцуряк

 

phone-handsetmagnifiercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram