Меню

Регуляторна діяльність

Оголошення про оприлюднення проекту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу « Про встановлення туристичного збору на території Солотвинської територіальної громади на 2022 рік».

Відповідно до ст. 9.ст 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»  Солотвинська селищна рада повідомляє про оприлюднення  проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу проекту рішення  Солотвинської селищної   ради « Про встановлення туристичного збору на території Солотвинської територіальної громади на 2022 рік».

З проектом регуляторного акту можна ознайомитися на офіційному сайті Солотвинської селищної ради https://solotvyn.if.ua , в розділі регуляторна політика.

Даний проект рішення розроблений  відповідно до Закону України ««Про місцеве самоврядування в Україні», Податкового кодексу та з метою законодавчого врегулювання справляння туристичного збору  та збільшення надходження коштів до бюджету.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу.

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі за адресою:

77753 Івано-Франківська область Івано-Франківський район смт.Солотвин, вул.Чорновола,7

на електронну адресу: solsel@i.ua

 

 

 

Селищний голова                                               Манолій Піцуряк

 

phone-handsetmagnifiercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram