Меню

Дошка оголошень, новин та подій

День Чорнобильської трагедiї (1986).

26 квітня 1986 року сталася найбільша в історії людства техногенна катастрофа – аварія на Чорнобильській атомній електростанції.
В закладах загальної середньої освіти, з метою гідного вшанування 35 роковин Чорнобильської катастрофи, виховання почуття гідності, гордості за свій народ були проведені відповідні заходи: відкриті тематичні уроки, виставки тематичної літератури.
Також з нагоди вшанування 35 роковин Чорнобильської катастрофи працівниками Солотвинської центральної публічної бібліотеки Солотвинської селищної ради була організована тематична виставка та літературно-музична композиція «Велика трагедія мирного часу», про події, які мали місце при ліквідації аварії на ЧАЕС. В заході взяли участь учні 9 класу Солотвинського ліцею, Ірина Печарська – працівник музичної школи, яка виступила з музичною композицією та працівники бібліотеки. Було запрошено учасників, очевидців ліквідації аварії, які проживають на території громади. На заходах був присутній селищний голова Манолій Піцуряк, перший заступник Наталія Тютюнник, начальник управління соціального захисту та надання соціальних послуг Надія Титиш .
« Ось, вже 35 років, як сталася ця страшна трагедія, яка сколихнула весь світ. Вона змінила життя цілого покоління, зачепила долю кожного українця. І сьогодні ми зібралися у стінах нашої бібліотеки для того, щоб згадати та вшанувати тих, з чиєю допомогою вдалося ліквідувати наслідки Чорнобильської АЕС, хто віддав свою молодість, життя і здоров’я заради врятування людей і рідної землі. В цей день, ми з великою повагою згадуємо героїчний подвиг тих, які ціною власних життів зупинили катастрофу. Ми пам’ятаємо і шануємо своїх героїв завдяки яким сьогодні живемо. Їхній подвиг навіки залишиться у пам’яті українського народу. Тож давайте вшануємо хвилиною мовчання пам’ять усіх загиблих та померлих, хто врятував світ від техногенної катастрофи» - промовив Манолій Піцуряк.
Запаленою свічкою і хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять загиблих ліквідаторів Чорнобильської катастрофи.
Кожен з очевидців та учасників трагедії розповіли про свою участь в ліквідації наслідків цієї страшної аварії.
На завершення заходу селищний голова подякував присутнім учасникам, очевидцям ліквідації аварії, які зібралися сьогодні, за їхній героїчний подвиг, здійснений у ті жахливі хвилини, дні, тижні.

Залишити свій відгук

phone-handsetmagnifiercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram