Меню

Дошка оголошень, новин та подій

14 грудня День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Щороку, 14 грудня наша країна відзначає День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Указ № 945 про установу цієї пам’ятної дати підписаний Президентом 10 листопада 2006 року.

36 років тому сталася страшна аварія на четвертому реакторі Чорнобильської атомної електростанції, що стала однією з найбільших катастроф  в історії людства. Від дати вибуху минуло багато часу, але рана за сотні втрачених людських життів та  скалічених доль і досі болить.

На жаль, сьогодні питання  ядерної безпеки знову актуальне, у  зв’язку із повномасштабним  вторгненням російських загарбників в Україну.  Ворог погрожує застосувати  ядерну зброю тим самим наражає увесь світ на небезпеку.

Ми повинні пам’ятати і шанувати героїв-ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, завдяки яким сьогодні живемо, тих, хто відійшов у вічність і тих, хто живе поряд із нами.

З усією повагою бажаю  мужнім ліквідаторам-чорнобильцям, їхнім родинам, міцного здоров’я, довгих років життя і родинного благополуччя. Низький уклін, щира вдячність та мирного українського неба.

14 грудня День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

З повагою,

селищний голова

Манолій ПІЦУРЯК

Залишити свій відгук

phone-handsetmagnifiercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram