Меню

Дошка оголошень, новин та подій

207-ма річниця від Дня народження Тараса Шевченка

9 березня 2021 року Солотвинська селищна територіальна громада відзначила 207-му річницю від Дня народження Тараса Шевченка. З цієї нагоди було відзнято відеорепортаж «Шевченкова весна в Солотвинській громаді», в якому взяли участь селищний голова Манолій Піцуряк, представники органів місцевого самоврядування та заслужений працівник культури України Микола Гуменяк (https://www.youtube.com/watch?v=C5M3BQNNeeQ)

Працівниками    закладів культури нашої громади закладів культури нашої громади було відзнято відеопрезентаційні матеріали Шевченківської тематики, найкращі з них представлені працівниками Будинку культури с.Бабче та сільського клубу с.Кричка (можна переглянути на сторінці фейсбуку «Культура Солотвинської територіальної громади»).

207-ма річниця від Дня народження Тараса Шевченка

207-ма річниця від Дня народження Тараса Шевченка  207-ма річниця від Дня народження Тараса Шевченка

У селищі Солотвин біля пам'ятника Тарасу Шевченку відбулося народне віче, в якому взяло участь 20 осіб. Відео було в режимі онлайн і всі бажаючі могли і можуть переглянути за посиланням

(https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=3766667506759489&id=100002488290444).

В народному віче взяли участь селищний голова, заступники Наталя Тютюнник та Юрій Іванишин, секретар Солотвинської селищної ради Василь Мандзюк. Музичні номери подарувати Марина Стефанців та Роман Зіняк. В ході віче бібліотекарі селища організували акцію нон-стоп «Читаймо Кобзаря», в якій кожен перехожий мав можливість прочитати уривок з творів Шевченка.

Всі заходи проводилися з дотриманням карантинних норм.

Залишити свій відгук

phone-handsetmagnifiercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram