Меню

Дошка оголошень, новин та подій

Привітання селищного голови з Днем державної служби

Шановні державні службовці!

Вітаю Вас з  професійним святом - Днем державної служби!

Державний службовець – це особлива професія. Це важлива, клопітка робота, нелегка ноша відповідальності за добробут і майбутнє нашого народу, яку виконують за покликанням. Тому кожен, хто присвятив їй своє життя, заслуговує на глибоку повагу.

І сьогодні, в умовах війни, внесок кожного службовця є важливий для майбутнього нашої України та  направлений на забезпечення спроможності нашої держави та підтримку її громадян, захисників та захисниць.

Дякуємо вам за вашу працю, яку ви робите на благо суспільства. Нехай ваші добрі справи сприяють розв’язанню повсякденних проблем громадян, а ваш професіоналізм, старанність, розуміння та великий практичний досвід і надалі служать на користь людям.   Бажаю ніколи не здавати впевнених позицій, завжди нести свою службу успішно і гордо. Здоров’я, щастя і миру, успіхів у професійній діяльності, віри у себе і щасливе майбутнє України!

 

З повагою,

селищний голова

Манолій ПІЦУРЯК

 

Привітання селищного голови з Днем державної служби

Залишити свій відгук

phone-handsetmagnifiercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram