Меню

Дошка оголошень, новин та подій

Шановні підприємці!

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем підприємця!

Ні для кого не буде секретом, що підприємці є головною рушійною силою будь-якої економіки. Розвиток підприємництва, збільшення надходжень до державної скарбниці дає можливість вирішувати ряд найактуальніших соціально-економічних проблем, створює нові робочі місця, зміцнює  економіку.

Нажаль у сьогоднішніх реаліях, в яких нам доводиться перебувати, підприємницька діяльність зазнала значних втрат.  Це бойові дії на території нашої  країни, знищення інфраструктури, закриття закладів харчування, дозвілля, розваг, послуг у сфері краси та здоров’я  та інших. Багато людей втратили свій бізнес, місце роботи, улюблену справу.  Все це у сукупності  завдало великих збитків для державної економіки та підприємництва у цілому.

Без вашої діяльності взагалі важко уявити існування нашого суспільства, бо ви, це  ті  люди які роблять  наше життя комфортніше.

Отож сьогодні, у День вашого професійного свята, хочеться побажати  терпіння і величезних успіхів у всіх ваших починаннях. Адже бути підприємцем у наш нелегкий час - це справжній подвиг.  Надійних партнерів, удачі, наполегливості та віри у світлу Перемогу України.

 

З повагою,

селищний голова

Манолій ПІЦУРЯК

 

Шановні підприємці!

Залишити свій відгук

phone-handsetmagnifiercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram