Меню

Дошка оголошень, новин та подій

Державні стандарти в соціальних послугах

Державні стандарти в соціальних послугах28 вересня 2021року за участі керуючої справами (секретаря) виконавчого комітету Ірини Струк відбулася нарада управління соціального захисту та надання соціальних послуг  щодо дотримання Державних стандартів під час надання соціальних послуг.

Начальник управління соціального захисту Надія Титиш наголосила про про те, що 1 жовтня світова спільнота відзначатиме День людей похилого віку. Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь. Адже вони зберегли для нас найкращі національні традиції, навчають нас долати труднощі та бути достойними своєї держави. Турбота про них - справа всього суспільства.

Начальник відділу соціальних послуг Василина Яблінчук відзначила, що на обслуговуванні Управління перебувають 52 жителі Солотвинської ТГ, з них - 16 інвалідів та 36 пенсіонерів, які потребують сторонньої допомоги. Соціальні робітники  допомагають громадянам похилого віку у вирішенні багатьох побутових проблем, усуненні обмежень життєдіяльності, соціальної незалежності, відновленні знань, вмінь та навичок з орієнтування в домашніх умовах, веденні домашнього господарства, сприянні розвитку різнобічних інтересів і потреб.

 

Залишити свій відгук

phone-handsetmagnifiercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram