Меню

Головне управління Держспоживслужби в Івано-Франківській області інформує

Держпродспоживслужба Прикарпаття розгорнула 15 пунктів незламності на базі структурних підрозділів

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області інформує про початок роботи пунктів незламності, які розташовані за адресами структурних підрозділів в 15 населених пунктах області.

Пункти незламності передбачають можливість для жителів краю чи тимчасово переміщених осіб безкоштовно зігрітись чи підзарядити гаджет.  Кожен пункт має у наявності джерело тепла, води, освітлення, інтернету, живлення для мобільних девайсів, місця для відпочинку, аптечки.

Пункти незламності функціонуватимуть щодня з 08:00 до 17:00 год. (крім вихідних); в кожному з них  працюватимуть чергові, які допомагатимуть людям та слідкуватимуть за ситуацією.

Подаємо до уваги перелік пунктів незламності та їх адреси.

Держпродспоживслужба Прикарпаття розгорнула 15 пунктів незламності на базі структурних підрозділівДержпродспоживслужба Прикарпаття розгорнула 15 пунктів незламності на базі структурних підрозділів

 

phone-handsetmagnifiercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram