Меню

Головне управління Держспоживслужби в Івано-Франківській області інформує

Повідомлення RASFF: виявлено незадекларований молочний інгредієнт в темному шоколаді з апельсиновою цедрою

 

Повідомлення RASFF: виявлено незадекларований молочний інгредієнт в темному шоколаді з апельсиновою цедрою

 

До Головного управління Держпродспоживслужби  в Івано-Франківській області надійшло повідомлення через систему швидкого  оповіщення  щодо   харчових продуктів та кормів (RASFF) від 20.01.2022 р. №2021.5316 стосовно виявлення незадекларованого молочного інгредієнту в темному шоколаді з апельсиновою цедрою, що експортувався з Франції (роздрібний продавець: Auchan Centrale d’Achat) до України  (отримувач: ТОВ «Ашан Україна Гіпермаркет»).

Держпродспоживслужба в Івано-Франківській  області попереджає операторів ринку, які здійснюють обіг вищезазначеної продукції про необхідність вилучити її з обігу та у строк не більше двох робочих днів письмово інформувати про виявлену невідповідність Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській  області, що передбачено частиною 3 статті 20 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».

Шановні споживачі! У разі виявлення в обігу цієї продукції, повідомляйте Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франкіській області за тел.: (0342) 51-13-89 або звертайтесь до територіальних управлінь.

 

 

phone-handsetmagnifiercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram