Меню

Головне управління Держспоживслужби в Івано-Франківській області інформує

Про спалах харчового отруєння в позаміському оздоровчому закладі на Надвірнянщині

З метою інформування громадськості та доведення до широкого читацького загалу (в т.ч. шляхом публікації на офіційних веб-сайтах територіальних громад та сторінках у соціальних мережах ),

 

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області  (76019 м. Івано-Франківськ, вул. Берегова, 24, тел. 51-13-89,  ifdergprod@vetif.gov.uaподає  наступну актуальну інформацію.

 

 

Про спалах харчового отруєння  в позаміському оздоровчому закладі  на Надвірнянщині

 

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області повідомляє про випадок харчової токсикоінфекції в позаміському закладі оздоровлення та відпочинку «Делюкс» в с. Татарів Надвірнянського району.

Як стало відомо, до інфекційного відділення Яремчанської ЦРЛ станом на 15:00 год. 16.07.2021 року госпіталізовано 5 дітей:  15.07.2021 р. - 1 особа 2007 р. н.;  16.07.2021 р. –  4 особи   (2 – 2006 р. н., 1 – 2007 р. н. та 1 – 2008 р. н.).

Попередній діагноз потерпілих – харчове отруєння. Стан – середнього  ступеня  важкості.

Діти відпочивали в позаміському закладі оздоровлення та відпочинку «Делюкс», що  в с. Татарів Надвірнянського району.

 

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області проводить санітарно-епідеміологічне розслідування даного факту та позаплановий захід державного нагляду (контролю) у сфері безпечності харчових продуктів.

Про результати буде повідомлено додатково.

Про спалах харчового отруєння в позаміському оздоровчому закладі на Надвірнянщині

phone-handsetmagnifiercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram