Меню

Головне управління Держспоживслужби в Івано-Франківській області інформує

Прогноз розвитку шкідників та хвороб  сільськогосподарських рослин на липень 2022 року

До уваги аграріїв: прогноз розвитку шкідників та хвороб  сільськогосподарських рослин на липень 2022 року

В червні різке підвищення температурного режиму пришвидшило проходження фаз розвитку сільськогосподарських рослин, а висока вологість повітря та опади сприяли поширенню хвороб.

В липні подальший високий температурний режим збільшуватиме шкідливість сисних, листогризучих та плодопошкоджуючих шкідників. Інтенсивний розвиток хвороб у посівах технічних, овочевих культур та у плодових насадженнях ймовірний лише за наявності опадів.

Обстеження посівів сільськогосподарських рослин матиме важливе значення в регулюванні чисельності шкідливих організмів та своєчасному застосуванні засобів захисту рослин.

 Детальний прогноз фітосанітарного стану та рекомендації щодо захисту сільськогосподарських рослин у липні 2022 року розроблений спеціалістами управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби Івано-Франківщини.

Його можна переглянути або завантажити за посиланням  https://vetif.gov.ua/images/Prognoz_07.22.doc

 

Прогноз розвитку шкідників та хвороб  сільськогосподарських рослин на липень 2022 року

 

 

 

phone-handsetmagnifiercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram