Меню

Дошка оголошень, новин та подій

Дорогі захисники та захисниці України, жителі Солотвинської територіальної громади

Дорогі захисники та захисниці України, жителі Солотвинської територіальної громади14-го жовтня, Україна відзначає три славетних свята – День захисника та захисниці України, День українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці. З давніх-давен Богородиця є покровителькою українського козацтва й українських збройних формувань. Ця дата символізує нерозривний зв'язок усіх поколінь захисників України: воїнів Київської Русі, козаків, учасників збройних формувань УНР та ЗУНР, воїнів УПА та нинішніх захисників нашої України.
День захисника та захисниці України це свято, яке посіло гідне місце серед самих почесних та достойних. Ми вшановуємо всіх, хто причетний до високого звання – захисника України, та тих, хто упродовж століть обороняв українську землю від ворогів.
З нагоди свят зичимо Вам та Вашим родинам здоров'я і довголіття, бадьорості духу і твердої віри. І нехай завжди Ваш дім оберігає Покров Пресвятої Богородиці!
Мирної України нам усім!!!
Слава Україні! Героям слава!

Селищний голова,
Манолій Піцуряк

Залишити свій відгук

phone-handsetmagnifiercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram