Меню

Дошка оголошень, новин та подій

Дорогі жителі Солотвинської територіальної громади!

Дорогі жителі Солотвинської територіальної громади!Щиро вітаю Вас із визначним державним святом - Днем Конституції України.

Основний Закон нашої держави закріпив ідеали справедливості та рівності, став дієвою основою розвитку незалежної демократичної держави. Хай мир і взаєморозуміння сприяють подальшій розбудові нашої державності, а принципи демократії, рівності, верховенства права, повністю втілюються в наше повсякденне життя.

Нехай в день національного свята – в кожного з нас міцніє почуття відповідальності за свою країну, за її Основний Закон, що гарантує втілення мрій і сподівань на краще й щасливе життя у власній державі. Бажаю усім міцного здоров’я, наснаги, невичерпної енергії, оптимізму та нових звершень в ім’я процвітання України! Нехай злагода та добро панують у серцях кожного із нас, всюди панує світлий настрій, а у душі міцніє почуття гордості за нашу Україну!

 

З повагою,

Селищний голова                                                                        Манолій Піцуряк

Залишити свій відгук

phone-handsetmagnifiercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram