Меню

Дошка оголошень, новин та подій

Голова громади Манолій Піцуряк підписав Меморандум про співпрацю між Солотвинською селищною радою та Благодійною організацією «Благодійний Фонд Рокада».

Сьогодні, 7 березня, голова громади Манолій Піцуряк підписав Меморандум про співпрацю між Солотвинською селищною радою та Благодійною організацією «Благодійний Фонд Рокада».

Метою даного меморандуму є співпраця, яка буде спрямована на визначення та задоволення потреб внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території громади  та  потребують соціальної допомоги у тому числі діти, молодь, сім’ї, які перебувають у складних життєвих обставинах. Сприяння інтеграції внутрішньо переміщених осіб до життя у новій  для них громаді, де вони проживають, планують залишитися на тривалий час або назавжди. Проведення спільних заходів, реалізації різного роду програм та проектів для інтеграції внутрішньо переміщених осіб у громаді,  у тому числі  шляхом створення молодіжних рад.

Підписання цього меморандуму стане важливим кроком у покращенні якості  життя людей із числа внутрішньо переміщених осіб, які потребують допомоги. Сподіваємося, що це буде початком довготривалого партнерства між Солотвинською громадою та Благодійною організацією «Благодійний Фонд Рокада».

 

Голова громади Манолій Піцуряк підписав Меморандум про співпрацю між Солотвинською селищною радою та Благодійною організацією «Благодійний Фонд Рокада». Голова громади Манолій Піцуряк підписав Меморандум про співпрацю між Солотвинською селищною радою та Благодійною організацією «Благодійний Фонд Рокада». Голова громади Манолій Піцуряк підписав Меморандум про співпрацю між Солотвинською селищною радою та Благодійною організацією «Благодійний Фонд Рокада». Голова громади Манолій Піцуряк підписав Меморандум про співпрацю між Солотвинською селищною радою та Благодійною організацією «Благодійний Фонд Рокада».

Залишити свій відгук

phone-handsetmagnifiercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram