Меню

Івано-Франківський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров'я

Недопущення погіршення епідемічної ситуації щодо гострих кишкових інфекційних захворювань та харчових отруєнь серед внутрішньо переміщених осіб.

Богородчанський відділ інформує, що на виконання наказу МОЗ України від 06.04.22р. №584, наказу ДУ «Івано-Франківський  «ОЦКПХ  МОЗ» від 22.04.22р. № 31 та регіонального плану, затвердженого головою ОДА з метою недопущення погіршення епідемічної ситуації щодо гострих кишкових інфекційних захворювань та харчових отруєнь серед внутрішньо переміщених осіб, спеціалістами відділу станом на 30.05.2022р проведено 23 моніторингові візити у місця тимчасового перебування ВПО.

Всього на території обслуговування Богородчанського відділу (10 територіальних громад) облаштовано 27 таких пунктів.

В місцях розташування фахівцями вивчались питання розміщення, харчування, водопостачання переселенців, а також організацію протиепідемічних заходів, медичної допомоги.

За результатами моніторингових візитів складались акти санітарно-епідеміологічного обстеження, надавались пропозиції відповідальним особам закладів та головам територіальних громад.

В місцях тимчасового перебування внутрішньо переміщених осіб відбирались проби води, змиви з об’єктів оточуючого середовища, а також проводилась роз’яснювальна робота серед ВПО щодо профілактики харчових отруєнь, інфекційних захворювань, в тому числі вакцино керованих інфекцій.

Слід відмітити, що серед ВПО реєструються випадки гострих кишкових інфекцій – 8 чоловік, з них 3 дітей від загальної кількості зареєстрованих 10721 особа.

Робота по обстеженню місць тимчасового перебування ВПО продовжується.

 

 

Т.в.о. начальника відділу

Лілія КОНЦУР

 

phone-handsetmagnifiercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram