Меню

Дошка оголошень, новин та подій

Інформація щодо 5-го етапу вакцинації

Інформуємо Вас, що в Україні з 21.07.21 р. відкрито останній 5-й етап вакцинації населення проти COVID-19, на якому щеплюють усіх охочих віком від 18 років. Серед пріоритетних груп залишаються медики, освітяни, соціальні працівники та військові, які контактують з великою кількістю людей.
Записатися на вакцинацію від COVID-19 можна до пунктів щеплень, які діють у закладах первинної медичної допомоги чи зателефонувати своєму сімейному лікарю. Також вакцинуватись можна в Центрі масової вакцинації, який відкрито в м. Івано-Франківську, вул. Целевича, 34 (спортивний комплекс ІФНМУ, з собою мати паспорт та мобільний телефон, попередній запис не потрібний).
Організовані колективи з понад 50 охочими щепитися вакцинують мобільні бригади за місцем їхньої роботи (тел. контакт-центру МОЗ для довідки 0 800 60 20 19).
Щеплення здійснюють вакцинами Comirnaty/Pfizer-BioNTech, CoronaVac/Sinovac Biotech, AstraZeneca (Covishield, SKBio) та Moderna. Кожна з цих вакцин ефективно запобігає тяжкому перебігу хвороби й рятує життя.

Залишити свій відгук

phone-handsetmagnifiercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram