Меню

Дошка оголошень, новин та подій

На Прикарпатті змінено час комендантської години

На Прикарпатті змінено час комендантської годиниЗ 28 лютого комендантська година в Івано-Франківській області триватиме з 22 години вечора по 7 годину ранку.
Працівники поліції продовжують нести службу у посиленому режимі 24/7 для забезпечення правопорядку і безпеки мешканців. Наголошуємо громадянам дотримуватися встановлених обмежень, адже дані заходи впроваджені задля вашої ж безпеки.
Нагадуємо, під час комендантської години забороняється перебувати на вулицях та в інших громадських місцях без спеціально виданих перепусток та посвідчень особи.
Шановні громадяни, у воєнний час будьте максимально уважними та зосередженими. Керуйтеся лише інформацією, отриманою з офіційних джерел.
Якщо ви помітили підозрілих осіб чи залишені предмети – телефонуйте на лінію «102», або пишіть повідомлення на сторінку у фейсбук «Поліція Івано-Франківської області» (https://www.facebook.com/frankivsk.police/). З вами зв’яжуться співробітники поліції для оперативного реагування на ваше повідомлення.
Будьте свідомими і відповідальними!

Залишити свій відгук

phone-handsetmagnifiercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram