Меню

Івано-Франківський ОЦЗ інформує

9 липня 2021 року Івано-Франківська обласна служба зайнятості проводить форум «Живи та працюй в Україні».

9 липня 2021 року Івано-Франківська обласна служба зайнятості проводить форум «Живи та працюй в Україні».

 

Державний центр  зайнятості

Івано-Франківський обласний центр зайнятості

 

вул.Деповська, 89-а, м.Івано-Франківськ, 76002, тел.(0342) 75-56-70, факс 75-56-14

Е-mail : employment@ifocz.gov.ua Web: http://www.dcz.gov.ua/ifr  Код ЄДРПОУ 03491062

 

05 липня 2021 року

Пресанонс

 

9 липня 2021 року Івано-Франківська обласна служба зайнятості проводить форум «Живи та працюй в Україні».

 

Захід відбудеться на базі Микуличинської сільської ради за адресою: вул.Грушевського, 70, с.Микуличин, м.Яремче, Івано-Франківська область, та обласного закладу оздоровлення та відпочинку «Карпатські мрії» за адресою: вул.Грушевського, 92, с.Микуличин, м.Яремче, Івано-Франківська область.

 

Початок: о 10:00 год.

 

Програма форуму «Живи та працюй в Україні» включає в себе дві частини:

  • Панельні дискусії «Сучасні тенденції розвитку ринку праці Яремчанщини. Виклики сьогодення», «Компетенції для успішної кар’єри: погляд роботодавців», «Презентація навчального процесу задля успішного кар’єрного розвитку молоді» в рамках засідання круглого столу за участю директора Івано-Франківського обласного центру зайнятості Василя Цимбалюка, представників органів місцевого самоврядування, роботодавців Яремчанщини, навчальних закладів Прикарпаття.
  • Інтерактивний захід «Майстерня професій», під час якого учнівська молодь, яка відпочиває в обласному закладі оздоровлення та відпочинку «Карпатські мрії», ознайомиться з локаціями навчальних закладів, роботодавців та візьме участь у майстер-класах, вікторинах, конкурсах за професіями та спеціальностями, актуальними на регіональному ринку праці.

 

Мета і завдання форуму: створення єдиної ефективної системи взаємодії між органами місцевого самоврядування, службою зайнятості, роботодавцями, навчальними закладами для вирішення питання професійного визначення та становлення молоді в регіоні з врахуванням вимог сучасного ринку праці; всебічне ознайомлення школярів зі світом професій для формування позитивного ставлення до різних напрямів навчання, розвитку творчого потенціалу, виявлення схильностей і здібностей до певних видів професійної діяльності, сприяння у виборі професійного майбутнього.

 

Контакти для акредитації ЗМІ:

(0342) 75 56 14, (097) 7030730, (095 ) 4089287 (до 12:00 08 липня 2020 року).

 

 

Відділ інформаційної роботи

Івано-Франківського обласного

 центру зайнятості

вул. Деповська, 89 а

м.Івано-Франківськ,

76002

phone-handsetmagnifiercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram