Меню

Дошка оголошень, новин та подій

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

У відповідності до Указу Президента від 08.07.2019 №497/2019  «Про деякі заходи з покращенням доступу до мобільного Інтернету». Концепції розвитку телекомунікацій в Україні, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 07.06.2006№ 316-р. та інших відповідних підзаконних нормативно-правових актів постійно розширює мережу, шляхом розміщення обладнання на об’єктах  нерухомості різної форми власності.

Будівництво вежі у даній  локації є стратегічним для будівництва нових базових станцій та забезпечення надійності роботи існуючих,що в майбутньому дозволить ще більше покращити якість і надійність послуг у населених пунктах громади і мінімізувати вплив навколишнього середовища(погоди), відключення електроенергії та інших факторів, які можуть впливати на роботу об’єкта телекомунікації.

Надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0499 га в оренду ТОВ «Юкрейн Тауер Компані» для розміщення та експлуатації інших технічних засобів зв’язку  (будівництво базової станції стільникового зв’язку ), для встановлення обладнання ПрАТ «Київстар»  с.  Пороги Солотвинської територіальної громади  Івано- Франківського району Івано-Франківської  області.

Громадські  слухання  відбудуться:

25 квітня  2023 року в 11.00 год.

За адресою: 77743 с. Пороги,  вул. Січових –Стрільців 88,  Івано -Франківський район  Івано- Франківської області.

Залишити свій відгук

phone-handsetmagnifiercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram