Меню

Дошка оголошень, новин та подій

Пам´ятки для населення як зменшити можливість стати потерпілим від кримінальних правопорушень

З початком бойових дій на території нашої країни життя мільйонів жителів України докорінно змінилося. Головним пріоритетом кожного стало завдання як вижити та захистити себе, своїх близьких і майно. Використовуючи вразливий стан значної кількості людей, маніпулюючи болючими для кожного питаннями, майже одразу знайшлися й ті, для кого воєнний стан - додаткові умови для здійснення злочинної діяльності. Тому науковцями Науково-дослідницького інституту вивчення проблем злочинності було розроблено пам´ятки в яких наводяться практичні рекомендації громадянам щодо зменшення можливості стати потерпілим від кримінальних правопорушень, зокрема: «Як уберегтися в інформаційному просторі в умовах воєнного стану» та «Як уберегтися від сексуального насильства (під час війни)»

Для ознайомлення з пам´ятками перейдіть за посиланням:

Місто вільне від злочинності – Науково-дослідний інститут вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса (ivpz.kh.ua)

Залишити свій відгук

phone-handsetmagnifiercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram