«Добровольці повинні пройти декілька етапів. Першочергово – це, звісно, виявити бажання і зрозуміти, до якої бригади людина готова приєднатися. Далі, на етапі співбесіди, визначається рівень мотивації щодо вступу до того чи іншого підрозділу "Гвардії наступу". У разі позитивного рішення, кандидати спрямовуються на навчання, яке вже сьогодні проходять відібрані добровольці. До виконання завдань бригади долучатимуться після проходження етапу злагодження підрозділу», - пояснила Катерина Павліченко.
За її словами, навчання триває кілька місяців з моменту проходження всіх етапів конкурсу. Спочатку це індивідуальне навчання, наступний етап – навчання за фахом. І вже потім у складі підрозділу, в якому доброволець буде нести службу, відбувається бойове злагодження. Вже підготовлена бригада буде спрямовуватися на виконання завдань.
«Навчання добровольці проходять уже зарахованими на службу. З першого дня зарахування в той чи інший підрозділ їм нараховується відповідне грошове забезпечення. Під час навчання повістка прийти не може. Бо навчання відбувається після призначення добровольця до лав бригади», - підкреслила заступниця міністра.
Вона також зазначила, що до підготовки "Гвардії наступу" вже зараз залучаються найкращі інструктори з вогневої підготовки, тактичної медицини, в тому числі й міжнародні експерти.