Меню

Дошка оголошень, новин та подій

Підписано Договір про співпрацю між Солотвинською селищною радою та Івано-Франківським технічним університетом нафти і газу.

Підписано Договір про співпрацю між Солотвинською селищною радою та Івано-Франківським технічним університетом нафти і газу.10 лютого, селищний голова Манолій Піцуряк взяв участь в зустрічі-діалозі «Співпраця влади, науки та місцевого самоврядування», яка відбулася в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу та проходила за участю керівників територіальних громад Прикарпаття, Львівщини, Закарпаття, ректорату, директорів інститутів і завідувачів кафедр університету.

Мета зустрічі – об’єднати зусилля науки, влади та громади задля пошуку нових шляхів розвитку регіону, щоб молоді люди могли навчатись, жити, працювати, розвиватись тут, на теренах рідного краю!

В рамках зустрічі підписано Договір про співпрацю між Солотвинською селищною радою та Івано-Франківським технічним університетом нафти і газу, який передбачає співпрацю у галузі навчальної, інноваційної, наукової, спортивно-масової роботи для покращення забезпечення теоретичної та практичної підготовки студентів Навчального закладу, а також участь в організації соціально-економічного та культурного розвитку територіальної громади, реалізації цільових програм та інших питань пов»язаних з діяльністю органів місцевого самоврядування.

Перед підписанням договорів керівники територіальних громад скористалися можливістю ознайомитися з інноваційними лабораторіями університету, побачити його матеріально-технічну базу (тренажерний буровий центр, геологічний музей, наукове містечко «Нова Енергія», центр інноваційного розвитку, оновлений стадіон і спорткомплекс ім. А. П. Ґемби), наукові розробки, які стануть підвалинами у реалізації положень договорів про співпрацю. Також у межах діалогу-зустрічі відбулося засідання президії Агенції розвитку територіальних громад Прикарпаття.

Залишити свій відгук

phone-handsetmagnifiercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram