Меню

Дошка оголошень, новин та подій

Про стан забезпечення населення Івано-Франківського району питною водою в 2021

Про стан забезпечення населення Івано-Франківського району питною водою в 2021Протягом січня-серпня 2021 року Головним управлінням Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області проведено в Івано-Франківському районі 5 планових, 3 позапланових заходів державного нагляду (контролю) у сфері питного водопостачання та 10 комісійних обстежень . За результатами проведених перевірок виявлено наступні недоліки: не вирішено питання щодо розробки проекту про організацію зони санітарної охорони джерела водопостачання водозабірних споруд, споруд з водопідготовки, не в повному обсязі забезпечено виробничий контроль у сфері питної води та питного водопостачання на КП «Тлумачкомунсервіс», відсутні висновки держсанепідекспертизи на обладнання, устаткування, що використовуються у сфері питного водопостачання та водовідведення на КП «Тлумачкомунсервіс», не своєчасно пройдений періодичний медичний огляд працівників цеху водопостачання ДП «Рогатин-водоканал».
Дослідження взірців води питної з централізованих водопроводів на відповідність вимогам ДСанПіНу 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» проводились в ході здійснення планових, позапланових заходів державного нагляду в сфері дотримання вимог санітарного законодавства.
У 2021 році відібрано 43 проби води для дослідження за мікробіологічними показниками з централізованих водопроводів КП «Івано-Франківськводоекотехпром», КП «Тлумачкомунсервіс», ДП «Рогатинводоканал», КП “Богородчанське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства”, сільські водопроводи Тлумацької ТГ, та 36 проб води для дослідження за санітарно-хімічними показниками. Виявлено перевищення по твердості у 7–ми пробах води з централізованого водопроводу КП «Тлумачкомунсервіс», сільського водопроводу с. Підвербівці Олешівської сільської ради Тлумацької ТГ та невідповідність по мікробіологічних показниках у 6 пробах питної води: КП “Богородчанське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства” (2 проби), сільського водопроводу с. Пуків Рогатинської ТГ (1 проба), КП «Івано-Фраківськводоекотехпром» (1 проба) та сільські водопроводи Тлумацької ТГ (2 проби) . Для дослідження за вірусологічними показниками було відібрано 15 проб питної води, які відповідали вимогам ДСаНПіНу 2.2.4.171-10.
З децентралізованого водопостачання (локальні водопроводи) відібрано 65 проб питної води: 33-на мікробіологічні показники, виявлено 9 нестандартних проб, 32 проби води на санітарно-хімічні показники, з яких 5 не відповідали вимогам ДСаНПіНу 2.2.4.171-10, та 11 проб на вірусологічні показники, позитивних знахідок не виявлено.

 

Залишити свій відгук

phone-handsetmagnifiercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram