Меню

Дошка оголошень, новин та подій

Привітання селищного голови з Днем Конституції

Дорогі жителі Солотвинської територіальної громади!

Щиро вітаю всіх із Днем Конституції України!

Конституція увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії. Основний Закон нашої держави закріпив ідеали справедливості та рівності, став дієвою основою розвитку держави.

Цього року ми відзначаємо свято у вирішальний для України час. Сьогодні перед нами безліч викликів, але будь-які труднощі роблять нас сильнішими та доводять незламність нашої волі та віри у світле майбутнє. І тепер, коли Україна довела, що має силу консолідованої нації, час кожному переосмислити своє ставлення до країни, до людей і себе.

У жодній країні шлях демократичного розвитку не був легким, тож наберімося терпіння та віри в те, що з часом українці житимуть у зовсім іншій країні, яку з гордістю можна буде назвати правовою європейською державою.

У цей непростий час бажаю всім миру та спокою, а сила і розум нехай будуть спрямовані на благо нашого народу. Зі святом нас, українці, з Днем Конституції.

 

З повагою,

селищний голова

Манолій ПЦУРЯК

Привітання селищного голови з Днем Конституції

Залишити свій відгук

phone-handsetmagnifiercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram