Меню

Дошка оголошень, новин та подій

Робоча зустріч з головою Солотвинської селищної ради

Робоча зустріч з головою Солотвинської селищної радиРобоча зустріч з головою Солотвинської селищної ради

Робоча зустріч з головою Солотвинської селищної ради

 

14 червня 2021 року відбулася робоча зустріч директора Богородчанської районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості Наталії Мариневич з головою Солотвинської селищної ради Манолієм  Піцуряком.

Під час спілкування обговорювались питання співпраці служби зайнятості з територіальною громадою. Зокрема, проаналізовано результативність проведених громадських робіт відповідно до укладених договорів між Богородчанською районною філією та Солотвинською селищною радою та обговорено можливості працевлаштування безробітних осіб, які перебувають на обліку в службі зайнятості, в т.ч. на території громади.

Також узгоджено графік відвідування та організації заходів в територіальній громаді для зайнятого та незайнятого населення фахівцями служби зайнятості на друге півріччя  поточного року.

За підсумками зустрічі відзначено, що тісна співпраця служби зайнятості з територіальною громадою сприятиме легальному працевлаштуванню  жителів громади.

 

Робоча зустріч з головою Солотвинської селищної ради

Залишити свій відгук

phone-handsetmagnifiercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram