Меню

Дошка оголошень, новин та подій

Селищна рада підписала меморандум про співпрацю з Івано-Франківською Архієпархією УГКЦ

Селищна рада підписала меморандум про співпрацю з Івано-Франківською Архієпархією УГКЦСьогодні, в Івано-Франківському Архієпархіальному управлінні УГКЦ, підписано Меморандуму про співпрацю між Івано-Франківським Архієпархіальним Управлінням УГКЦ та Солотвинською селищною територіальною громадою.

Підписали договір Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин та голова селищної ради Манолій Піцуряк.

Так церква, і селищна рада окреслили напрямки співпраці щодо підвищення фахового рівня педагогічних та науково-педагогічних працівників відповідно до основних напрямків державної політики у галузі освіти а також потреб педагогів, батьків, здобувачів освіти.

«Наш християнський обов’язок – зуміти передати дітям те, що передали нам предки: Божі ласки, Божі Заповіді, та Божий закон. До прикладу, сьогодні дуже добре працює сфера військового та медичного капеланства. Уявіть, як би виглядали лікарні без капеланів. Там священник  молиться за хворих, підтримує родину недужого і готовий бути поруч, як тільки з'являється потреба у духовному супроводі», – зазначив Митрополит Володимир.

За словами Архієрея, так само мало б відбуватися і у школах: «Оскільки в закладах освіти теж необхідне капеланство, щоб діти пізнавали Бога та отримували належну духовну опіку».

Голова селищної ради погодився з важливістю тісної співпраці з Церквою та закріпив свою позицію підписанням даного Меморандуму.

Селищна рада підписала меморандум про співпрацю з Івано-Франківською Архієпархією УГКЦ Селищна рада підписала меморандум про співпрацю з Івано-Франківською Архієпархією УГКЦ Селищна рада підписала меморандум про співпрацю з Івано-Франківською Архієпархією УГКЦ Селищна рада підписала меморандум про співпрацю з Івано-Франківською Архієпархією УГКЦ

Залишити свій відгук

phone-handsetmagnifiercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram