Меню

Дошка оголошень, новин та подій

Селищний голова Манолій Піцуряк провів робочу зустріч з експертами проекту PROSTO

Селищний голова Манолій Піцуряк провів робочу зустріч з експертами проекту PROSTOСьогодні, 26 січня, в селищній раді відбулася робоча зустріч селищного голови Манолія Піцуряка з експертами проекту PROSTO «Підтримка доступності послуг в Україні» Ольгою Калініченко та Олегом Білоусом. Основна мета візиту команди проекту надати інституційну та організаційну підтримку виконавчому апарату Солотвинської селищної ради під час відкриття Центру надання адміністративних послуг в територіальній громаді.
Експерти проекту детально розповіли про алгоритм дій з відкриття ЦНАПу в територіальній громаді, моделі організації надання адміністративних послуг та оглянули приміщення, в якому заплановано розміщення ЦНАПу.
«Завдання місцевої влади покращити якість та доступність надання адміністративних послуг фізичним і юридичним особам. Жителям громади не прийдеться їхати в інші територіальні громади, щоб отримати ці послуги. Селищна рада робить значні кроки в цьому напрямку. Так, відділом економіки та соціально-економічного планування селищної ради підготовлено клопотання до Мінцифри для отримання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток мережі центрів надання адміністративних послуг», - зазначив селищний голова Манолій Піцуряк.
Селищний голова також подякував команді проекту за відбір Солотвинської селищної територіальної громади для участі в проекті PROSTO «Підтримка доступності послуг в Україні».

За результатами конкурсного відбору Солотвинська селищна територіальна громада отримає експерту допомогу по створенню ЦНАП в рамках реалізації проекту PROSTO «Підтримка доступності послуг в Україні».
Проєкт PROSTO «Підтримка доступності послуг в Україні» є шведсько-українським проєктом для України з підтримки реформи децентралізації. Його мета – посилити потенціал місцевих органів влади надавати послуги на благо жителів України. Особливий акцент приділений підтримці громад у створенні та модернізації ЦНАП, покращенні доступу мешканців до послуг, налагодженні діалогу між жителями та керівництвом громад.
Проєкт PROSTO складається з чотирьох компонентів:
Законодавча підтримка та адвокація – допомога у вдосконаленні законодавства та державних політик, щоб покращити доступність та якість адмінпослуг у громадах.
Експертна підтримка – надання експертної допомоги громадам у створенні або вдосконаленні ЦНАП, збільшення кількості та підвищенні якості послуг.
Тренінгові програми та обмін досвідом – проведення навчань для керівництва громад, керівництва та персоналу ЦНАП, щоб вони могли ефективніше надавати послуги мешканцям громад. Окрім професійних аспектів включають ділову етику та гендерну рівність.
Інформування та залучення населення – посилення здатності громад інформувати про послуги у ЦНАП та залучати жителів до демократичних процесів у громаді.

 

 

 

 

Залишити свій відгук

phone-handsetmagnifiercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram