Меню

Дошка оголошень, новин та подій

Селищний голова Манолій Піцуряк взяв участь у нараді

14 червня селищний голова Манолій Піцуряк взяв участь у нараді, яку провела  голова обласної військової адміністрації Світлана Онищук з керівництвом ДСНС та  головами територіальних громад області.

Захід був присвячений створенню добровільних пожежних команд у громадах, що допоможе захистити  домівки  від вогню та зберегти життя людей.

Селищний голова поділився з присутніми досвідом створення добровільної  пожежної команди і зазначив, що 12 липня 2021 року в с.Яблунька Солотвинської територіальної громади  було створено добровільну  пожежну команду із чотирьох осіб професійного рівня. За цей період було здійснено 27 виїздів, 8 з яких на гасіння сухої рослинності, а 19 - на гасіння приватних будинків та споруд.

Селищний голова Манолій Піцуряк взяв участь у нараді Селищний голова Манолій Піцуряк взяв участь у нараді Селищний голова Манолій Піцуряк взяв участь у нараді Селищний голова Манолій Піцуряк взяв участь у нараді

Залишити свій відгук

phone-handsetmagnifiercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram