Меню

Дошка оголошень, новин та подій

Семінар з роботодавцями Солотвинської селищної ради

Семінар з роботодавцями Солотвинської селищної ради4 серпня 2021 року працівниками відділу взаємодії з роботодавцями Богородчанської районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості в приміщенні Солотвинської селищної ради проведено семінар з роботодавцями на тему «Легалізація трудових відносин, детінізація заробітної плати та відповідальність за недотримання вимог законодавства про працю».
Зустріч розпочала заступник директора – начальник відділу взаємодії з роботодавцями районної філії Галина Фесюк, яка акцентувала увагу учасників заходу на необхідності захисту прав працівників, своєчасності та повноті виплати заробітної плати, дотриманні мінімальних державних гарантій у сфері праці. Учасників заходу також було ознайомлено із ситуацією на ринку праці району та послугами служби зайнятості, що стимулюють створення роботодавцями нових робочих місць, зокрема, надання роботодавцям компенсації ЄСВ.
Онлайн-спікером вебінару виступила Мар’яна Абібуллаєва, завідувач сектором з питань застрахованих осіб та дитячої праці Управління Держпраці в Івано-Франківській області. Вона озвучила рекомендації щодо активізації ролі роботодавців у збереженні та створенні нових робочих місць, а також дотримання законодавства про працю і зайнятість шляхом об’єднання зусиль всіх сторін соціального партнерства.
Учасники семінару дійшли спільної згоди про те, що легальне працевлаштування сприятиме вирішенню проблем зайнятості та задоволенню потреб ринку праці.

Залишити свій відгук

phone-handsetmagnifiercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram