Дошка оголошень, новин та подій

Семінар з роботодавцями Солотвинської селищної ради

4 серпня 2021 року працівниками відділу взаємодії з роботодавцями Богородчанської районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості в приміщенні Солотвинської селищної ради проведено семінар з роботодавцями на тему «Легалізація трудових відносин, детінізація заробітної плати та відповідальність за недотримання вимог законодавства про працю».
Зустріч розпочала заступник директора – начальник відділу взаємодії з роботодавцями районної філії Галина Фесюк, яка акцентувала увагу учасників заходу на необхідності захисту прав працівників, своєчасності та повноті виплати заробітної плати, дотриманні мінімальних державних гарантій у сфері праці. Учасників заходу також було ознайомлено із ситуацією на ринку праці району та послугами служби зайнятості, що стимулюють створення роботодавцями нових робочих місць, зокрема, надання роботодавцям компенсації ЄСВ.
Онлайн-спікером вебінару виступила Мар’яна Абібуллаєва, завідувач сектором з питань застрахованих осіб та дитячої праці Управління Держпраці в Івано-Франківській області. Вона озвучила рекомендації щодо активізації ролі роботодавців у збереженні та створенні нових робочих місць, а також дотримання законодавства про працю і зайнятість шляхом об’єднання зусиль всіх сторін соціального партнерства.
Учасники семінару дійшли спільної згоди про те, що легальне працевлаштування сприятиме вирішенню проблем зайнятості та задоволенню потреб ринку праці.

Залишити свій відгук

© Copyright 2021 -Солотвинська селищна рада - Всі права захищені
phone-handsetcrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram