Меню

Дошка оголошень, новин та подій

Сертифікати для обдарованих дітей Солотвинської громади

Сертифікати для обдарованих дітей Солотвинської громади Сертифікати для обдарованих дітей Солотвинської громади Сертифікати для обдарованих дітей Солотвинської громади Сертифікати для обдарованих дітей Солотвинської громади

Сертифікати для обдарованих дітей Солотвинської громади.
Сьогодні, в приміщенні селищної ради відбулася зустріч селищного голови Манолія Піцуряка та проректора з соціально-виховної роботи університету Короля Данила Іванни Бабецької.
В рамках Меморандуму про співробітництво, який укладений 13 квітня 2021 року та передбачає співпрацю у сфері підтримки та розвитку молоді, вищим закладом, сьогодні було надано сертифікати для обдарованих дітей громади, які дають можливість отримання гранту на навчання за обраним напрямом підготовки в Університеті Короля Данила, а саме:
- грант на навчання (оплата 100% вартості ) – 1 сертифікат
- грант на навчання (оплата 50 % вартості ) – 2 сертифікати
-грант на навчання (оплата 25% вартості) - 3 сертифікати
- грант на навчання (оплата 10 % вартості ) – 6 сертифікатів
Сертифікати передані начальнику відділу освіти, молоді та спорту Оксані Іванус для вручення їх обдарованим дітям.
Також, університет Короля Данила запрошує Солотвинську територіальну громаду приєднатися до щорічного турніру
«Кубок Короля Данила -2022», де будуть розігруватись сертифікати на навчання зі знижкою 50 та 25 відсотків від вартості навчання за обраним напрямом підготовки.
Селищний голова Манолій Піцуряк подякував представникам за плідну співпрацю та можливість діткам нашої громади здобувати якісну вищу освіту. Адже діти – це наше майбутнє, а значить майбутнє нашої держави!

Залишити свій відгук

phone-handsetmagnifiercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram