Меню

Дошка оголошень, новин та подій

Шановні бібліотекарі!

Традиційно, в останній день вересня, ми відзначаємо Всеукраїнський день бібліотек, а бібліотекарі - своє професійне свято.

Бібліотека – це те місце, де люди зберігають духовність, знання та мудрість,  де панує особлива атмосфера, яка єднає однодумців, надихає до праці, допомагає відпочити думками та поринути у світ книг. Бо книга -  вірний та розумний помічник , дивовижний скарб людства. Саме крізь книгу ми пізнаємо та  мандруємо світом, розвиваємо світогляд та  фантазію.

Нажаль, сьогодні ми відзначаємо це свято  в умовах війни. Вся Україна  об’єдналася у боротьбі з ворогом, а бібліотеки стали  точкою опори, місцем сили і об’єдналися заради спільної мети. Вони стали своєрідним  волонтерським штабом, де організовують плетіння маскувальних сіток, шиють спорядження для військових,  постільну білизну, проводять збір продуктів для Збройних Сил України та допомагають внутрішньо переміщеним особам.

Дякую за вашу щоденну та  невтомну працю, за те, що знайомите читача із унікальними творами літератури, що оберігаєте ії для наступних поколінь та  збагачуєте літературну скарбницю України.

Бажаю вам заряду творчості, креативних ідей, нових успіхів у вашій благородній просвітницькій справі. Міцного здоров'я, гармонії, світлих мрій та сподівань.

 

Шановні бібліотекарі!

З повагою,

селищний голова

Манолій ПІЦУРЯК

Залишити свій відгук

phone-handsetmagnifiercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram