Меню

Дошка оголошень, новин та подій

Шановні депутати та працівники органів місцевого самоврядування!

Шановні депутати та працівники органів місцевого самоврядування!Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята — Дня місцевого самоврядування!

На нас покладена велика відповідальність забезпечити соціально-економічний та сталий розвиток населених пунктів, створити комфортні умови для проживання й благополуччя місцевих жителів. Це свято об’єднує людей з активною життєвою позицією, лідерів, умілих організаторів, які не дивлячись на труднощі, переймаються проблемами своїх громад та роблять все можливе, щоб громади розвивалися.

З нагоди свята висловлюю Вам вдячність за сумлінну і самовіддану працю, за високий професіоналізм, компетентність та активну громадську позицію у розбудові Солотвинської селищної територіальної громади.

Від щирого серця бажаю міцного здоров’я, великого щастя, нових здобутків у роботі, родинного затишку та здійснення всіх життєвих планів. Нехай цей святковий день додасть всім нам натхнення і наполегливості у спільній справі побудові спроможної територіальної громади.

 

З повагою,

Селищний голова

Манолій Піцуряк

Залишити свій відгук

phone-handsetmagnifiercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram