Меню

Дошка оголошень, новин та подій

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва!

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва!Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята! Ви присвятили себе благородній справі – відтворювати та зберігати безцінні духовні скарби нашого народу. Ви даруєте людям радість, несете культуру до кожного серця, кожної душі, а разом з тим примножуєте культурну спадщину Солотвинської селищної територіальної громади, своєю плідною творчою працею звеличуєте рідну Україну!

Щиро вдячні всім працівникам будинків культури та клубних установ, бібліотек,  мистецьких навчальних закладів, учасникам аматорських колективів, майстрам народного мистецтва за сумлінну працю, безперервний творчий пошук, за вагомі духовні здобутки.

Нехай творча наснага, професійний успіх і любов до своєї роботи ніколи не покидають Вас, нехай здійснюються всі плани та задуми як на професійному, так і на життєвому поприщі. Від усього серця бажаємо Вам міцного здоров’я, благополуччя, щастя, миру, любові та злагоди!

З повагою,

Селищний голова   Манолій Піцуряк

Залишити свій відгук

phone-handsetmagnifiercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram