Меню

Дошка оголошень, новин та подій

Шановні працівники медичної галузі Солотвинської територіальної громади!

Шановні працівники медичної галузі Солотвинської територіальної громади!Прийміть щирі вітання та слова вдячності за вашу благородну працю з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника!
Споконвіку більше за скарби та всілякі надбання цінувалося здоров’я людини. Тому жодна професія не може зрівнятися за важливістю і складністю із професією медика. Своєю працею лікарі, медсестри, фельдшери, молодший медичний персонал повсякчас подають приклади професіоналізму, витримки, самовідданості. Власною добротою, знаннями та досвідом ви повертаєте людей до повноцінного життя, даруєте їм найдорожче – здоров’я, віру та надію.
З нагоди свята особливо хочеться побажати вам успіхів у нелегкій праці, що вимагає від вас професіоналізму та повної віддачі душевних сил. Прийміть сердечну подяку за вашу самовіддану працю, врятовані життя та здоров’я тисяч наших співгромадян, віру та надію, яку ви даруєте людям.
Зі святом вас! Нехай праця на благо українського народу приносить тільки задоволення, а кожен день життя наповнюється людськими радощами, щастям і любов’ю.

Селищний голова                                                                              Манолій Піцуряк 

Залишити свій відгук

phone-handsetmagnifiercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram