Меню

Дошка оголошень, новин та подій

Шановні вчителі, працівники освіти, ветерани освітянської ниви!

Прийміть щирі вітання з професійним святом Днем працівників освіти!
В чудову золоту пору року, своє професійне свято відзначають люди, які завдяки своїй щоденній праці допомагають підростаючому поколінню обрати життєвий шлях, стати справжніми фахівцями своєї справи.
Професія вчителя - одна з найвідповідальніших професій. Саме вчителі роблять нашу країну, сильною та розвиненою, а українців — гідними та розумними. Ви сієте зерно науки, даєте настанови та стимулюєте молодь змінювати своє життя та долю своєї країни на краще.
Сьогодні наша країна виборює своє право на незалежність і сотні українських педагогів пішли захищати свою землю від ворога за покликом серця. І в цьому велика заслуга вчителів. Адже ще з того малого віку ви прищеплюєте почуття патріотизму, вчите любити та поважати свою країну.
Дякую за вашу несамовиту працю, за те виховали молодих, сильних, відданих Україні патріотів, які сьогодні відважно захищають свободу нашої держави.
Бажаю вам терпіння, наснаги в роботі, творчих злетів, нехай радість від успіхів учнів та вихованців тільки примножується, мирного неба та Перемоги для нашої України!
Шановні вчителі, працівники освіти, ветерани освітянської ниви!
З повагою,
селищний голова
Манолій ПІЦУРЯК

Залишити свій відгук

phone-handsetmagnifiercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram