Меню

Дошка оголошень, новин та подій

Шановні волонтери Солотвинської територіальної громади!

Кожного року,  5 грудня, волонтери в усьому світі відзначають Міжнародний день волонтерів.

Волонтери – це люди із доброю та щирою душею. Адже діяльність волонтера гідна і безкорислива. Вони не стоять осторонь, а завжди готові допомогти тим, хто потрапив у складні життєві обставини.

Про українських волонтерів сьогодні знає увесь світ. Ще з часів  Революції  Гідності волонтерський рух  згуртував українське суспільство та став виявом громадянської позиції.

В сьогоднішніх реаліях особливу підтримку  волонтери надають нашим військовим, які захищають кордони української держави. Завдяки волонтерському руху наші Воїни забезпечуються  військовою амуніцією, медикаментами, автомобілями, продуктами та іншим. Ризикуючи своїм життям везуть на лінію фронту все необхідне для наших Захисників.

Низький уклін  за вашу добровільну, самовіддану  працю. Ми пишаємося українськими волонтерами. Ви люди з великим та щирим серцем.

Дякую за  непохитну віру в українську державу. Нехай ваша доброта повернеться до вас сторицею. Бажаю всім волонтерам міцного здоров’я, добробуту та надії у швидку перемогу України!

З повагою,

селищний голова

Манолій ПІЦУРЯКШановні волонтери Солотвинської територіальної громади!

Залишити свій відгук

phone-handsetmagnifiercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram