Меню

Дошка оголошень, новин та подій

Шановні жителі Солотвинської територіальної громади!

Сьогодні,  21 листопада в Україні відзначають свято Гідності та Свободи! У цей день ми вшановуємо пам’ять  українських воїнів, які  своєю жертовністю, мужністю та патріотизмом показують своє  прагнення  жити у вільній, незалежній та демократичній країні. Нашим святим обов’язком є віддання належної шани Героям, які постали на захисті прав і свобод громадян, національних інтересів нашої держави.

На долю українського народу випало чимало труднощів, але основне наше завдання на сьогодні  відстояти територіальну цілісність та незалежність України, зберегти її економічний потенціал, вберегти та примножити культурну спадщину, яку залишили нам предки.

Нехай скоріше буде мирне небо над українською землею, а єдність і свобода робить нас гідними нащадками наших предків. Бодай ніколи не згасає віра в щасливе майбутнє Української держави, а в пам’яті народу залишаються  назавжди Герої, які  стали гордістю й прикладом для майбутніх поколінь.

Шановні жителі Солотвинської територіальної громади!

З повагою,

селищний голова

Манолій ПІЦУРЯК

Залишити свій відгук

phone-handsetmagnifiercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram