Меню

Управління соціального захисту та надання соціальних послуг

Міжнародний день боротьби з рабством відзначається щорічно 2 грудня

Міжнародний день боротьби з рабством відзначається щорічно 2 грудняДата обрана не випадково. Вона  пов`язана з прийняттям Генеральною Асамблеєю ООН Конвенції про боротьбу з торгівлею людьми та з рабством (резолюція ООН № 317 (IV) від 2 грудня 1949 року)

Управлінням соціальнрого захисту та надання соціальних послуг Солотвинської селищної ради  спільно з представниками освіти та медицини  організовано та проведено нараду  на якій обговорено Порядок  взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми.

За даними Організації Об’єднаних націй в світі налічувалося понад 40 мільйонів рабів, за даними Global Slavery Index цей показник сягає 46 мільйонів осіб. Чверть людей, які знаходяться в рабстві, – це діти. На жаль, Україна залишається країною постачання, транзиту людьми. Також  випадки «білого рабствва»  зафіксовано  всередині України. Торгівля людьми заборонена й карається законом України за статтею 149 Кримінального кодексу України – про інформувала присутніх начальниук управління Надія Титиш.

Наталія Василівна - начальник відділу соціального захисту, ознайомила присутніх з Порядком встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми.  Особам, які постраждали від торгівлі людьми, в Україні надається державна підтримка, зокрема соціальна, медична, правова, освітня та матеріальна. Із заявою про необхідність такої допомоги слід звертатись до найближчого органу виконавчої влади за місцем проживання.

З метою зменшення випадків потрапляння громадян України у ситуацію торгівлі людьми в Україні функціонує Урядова «гаряча лінія» 1545, яка дозволяє оперативно вирішувати проблемні питання, які порушуються у зверненнях громадян, а також удосконалювати роботу органів виконавчої влади з урахуванням громадської думки відмітила Василина Яблінчук, яка є відповідальною особою. Також ознайомила учасників засідання з «Дорожньою картою» надання допомоги особам, які постраждали від даної торгівлі.

НАЦІОНАЛЬНА БЕЗКОШТОВНА ГАРЯЧА ЛІНІЯ З ПИТАНЬ ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ ТА КОНСУЛЬТУВАННЯ МІГРАНТІВ

527 та 0 800 505 501 – номери телефону Національної безкоштовної гарячої лінії з питань протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів, спеціалісти якої надають консультації іноземцям, які перебувають в Україні та українцям, які планують поїхати за кордон, або повернулися в Україну з-за кордону, а також надають поради та застереження щодо пошуків роботи за кордоном, а також можуть допомогти людям, які зазнали експлуатації за кордоном.

Консультації надаються безкоштовно та конфіденційно!

527.org.ua – електронні консультації

527 – безкоштовні дзвінки з мобільних телефонів в Україні

0-800-505-501 – безкоштовні дзвінки зі стаціонарних телефонів в Україні

Графік роботи гарячої лінії: пн-пт з 10:00 до 21:00, сб з 10:00 до 18:00*

Для громадян, які перебувають на території Республіки Польща!

Щоб отримати консультацію – телефонуйте (048) 22 490 20 44

Дзвінки зі стаціонарних телефонів у межах України безкоштовні, дзвінки з мобільних телефонів оплачуються абонентами відповідно до тарифів оператора мобільного зв’язку.

Урядова «гаряча» лінія працює крім святкових днів та неділі за наступним графіком:

понеділок-п’ятниця з 8 до 21 години,  субота – з 8 до 19 години.

«Гаряча лінія» Громадського Руху «Віра, Надія, Любов» (048) 777 25 17

БФ «Карітас Івано-Франківськ УГКЦ» за телефоном (0342) 75-30-61, Департаменту соціальної політики за телефоном (0342) 72-35-53

Управління соціального захисту та надання соціальних послуг Солотвинської селищної ради  (096)2423446)

 

phone-handsetmagnifiercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram