Меню

Дошка оголошень, новин та подій

Солотвинська селищна рада налагоджує співпрацю з вищими учбовими закладами області

Солотвинська селищна рада налагоджує співпрацю з вищими учбовими закладами області

Сьогодні, 13 квітня 2021 року, селищний голова Манолій Піцуряк та перший проректор з навчальної роботи університету Короля Данила Михайло Косьмій за участі проректора з соціально-виховної роботи університету Короля Данила Іванни Бабецької та заступника селищного голови Юрія Іванишина підписали Меморандум про співробітництво між закладом вищої освіти «Університет Короля Данила» та Солотвинською селищною радою.

Меморандум передбачає наступні пріоритетні напрямки та сфери взаємного співробітництва: інформаційну співпрацю; проведення спільних науково-практичних, навчальних, методичних, правоосвітніх, спортивних, інформаційних та комунікативних заходів (конференцій, семінарів, тренінгів, круглих столів, нарад, ділових зустрічей, «дні відкритих дверей», тощо); обмін досвідом та кращими практиками.

Ця співпраця відкриває нові можливості для розвитку громади, зокрема в питаннях туризму, спорту та залучення молоді до розвитку культури.

Залишити свій відгук

phone-handsetmagnifiercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram